Szafka dolna na naczynia i sztućce

Stół nakryty w kilka chwil

Przedmioty, które są często używane razem, powinny być również razem przechowywane. Ta szafka oferuje miejsce na sztućce, drobiazgi, talerze i plastikowe pojemniki.

cabsel6Zmywarka sprawnie rozładowana

Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie tej szafki w pobliżu zmywarki. W ten sposób codziennie wszystko jest szybko uporządkowane bez konieczności pokonywania dużych odległości.

cabsel7Porządek i higiena

Przestawne pojemniki ze stali nierdzewnej wchodzące w skład systemu organizacji wewnętrznej ORGA-LINE wprowadzają porządek w szufladzie na sztućce. Odpowiednie wkłady są dostępne do każdej szerokości szuflady. Pojemniki można myć w zmywarce.

 

cabsel8Talerze bezpiecznie przechowywane

Talerze są łatwo dostępne i przechowywane w ergonomiczny sposób w szufladzie. W uchwycie na talerze ORGA-LINE można pewnie ułożyć do 12 talerzy i w razie potrzeby również wygodnie je przenosić. Można go regulować w zależności od wielkości talerzy - od 180 mm do 320 mm średnicy.

cabsel9Odpowiednia przykrywka w zasięgu ręki

Plastikowe pojemniki w najróżniejszych kształtach i wielkościach są przechowywane w przestronnej szufladzie. Regulowane podłużne i poprzeczne listwy porządkują przykrywki i oddzielają je od pozostałej zawartości szuflady.

 

Informacje i zdjęcia pobrane ze strony: blum

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment