Szafka górna na naczynia

Szafka górna na szklanki i naczynia

z frontem uchylno-nachodzącym

Szafka górna z podnośnikiem AVENTOS jest idealnym miejscem do przechowywania szklanek i naczyń. W przypadku frontu uchylno-nachodzącego jednoczęściowy front nachodzi nad górną krawędź korpusu oferując swobodny wgląd do wnętrza szafki. Ten rodzaj podnośnika można zastosować nawet w korpusach z listwą ozdobną górną.

cabsel13Swobodny dostęp

W przypadku podnośnika AVENTOS do frontu uchylno-nachodzącego, front unosi się do góry i tym samym całkowicie znika z obszaru pracy. Żadne drzwi nie stanowią przeszkody, a zawartość szafki jest łatwo dostępna. Jeśli szafka znajduje się w pobliżu zmywarki, umyte szklanki są błyskawicznie odstawione na miejsce.

wallcabinet_tableware_aventos-hsMożliwość dopasowania

Szafka górna z frontem uchylno-nachodzącym jest idealna do dużych, jednoczęściowych frontów. Szafka może być realizowana w różnych szerokościach i wysokościach. Możliwe są wysokości korpusu od 350 mm do 800 mm i szerokości do 1800 mm.

 

cabsel14Wysoki komfort ruchu

Również ciężkie lub szerokie fronty można delikatnie otwierać i poruszać. Front zatrzymuje się na każdej wysokości, dzięki czemu uchwyt jest zawsze w zasięgu ręki. BLUMOTION zamyka front zawsze delikatnie i cicho. Wszystkie podnośniki AVENTOS można wyposażyć w elektryczne wspomaganie ruchu SERVO-DRIVE.
W rezultacie fronty otwierają się samoczynnie po naciśnięciu ich powierzchni i zamykają się po naciśnięciu łatwo dostępnego włącznika.

Informacje i zdjęcia pobrane ze strony: blum

No Comments Yet.

Leave a comment