Szafka dolna na zapasy

Praktyczne przechowywanie zapasów

w szafce dolnej z szufladami

Każdą szufladę można wysunąć osobno, a pełny wysuw i organizacja wewnętrzna sprawiają, że produkty spożywcze są przechowywane w sposób uporządkowany i są łatwo dostępne.

cabsel_big4Porządek i przegląd zawartości

Regulowane listwy poprzeczne i podłużne ORGA-LINE dbają o pewne ustawienie opakowań, by żadne z nich się nie przewróciło. Wysokie ścianki tylne i boczne pozwalają układać produkty jeden na drugim bez obawy, że będą one wystawać poza szufladę.

Wszystko pod kontrolącabsel_big5

Szuflady z pełnym wysuwem oferują wygodny dostęp aż do najdalszego narożnika.

 

 

highfronted_baseunit_bigMożliwość dopasowania

Tą szafkę można zrealizować w dowolnej szerokości, wysokości, a nawet głębokości. Już od szerokości 300 mm oferuje ona sporo przestrzeni użytkowej. Można ją jednak zrealizować do szerokości 1200 mm - w zależności od tego, ile miejsca Państwo potrzebują.

Informacje i zdjęcia pobrane ze strony: blum

1 Response

  1. Ania Proponuje dodać jak najwięcej bieli lub bardzo jenasj szarości. Proszę przemalować pokf3j Kolor żf3łty zostawiłabym tylko na 1 lub 2 ścianach. Żf3łć żonkilowa jest mocnym akcentem i zastosowanie tapety chyba nie pomoże. Tapeta musiała by być jednolita, lub z bardzo delikatnym deseniem. Tapeta musiałaby być tłem dla żf3łci, a ona zwykle gra pierwsze skrzypce we wnętrzach. Mam nadzieję, ze pomogłam. Ania

Leave a comment