Le mans od PEKA

Kuchnia jest dla nas najważniejszym pomieszczeniem,

dlatego wykorzystajmy każdy jej kąt.

Szafki narożne są najtrudniejszymi do zagospodarowania częściami mebli kuchennych. Nowe rozwiązania pozwalają maksymalnie wykorzystać ich przestrzeń. Liczy się ergonomia użytkowania, funkcjonalność i łatwy dostęp do każdej części szafki. Każdy z nas może z łatwością przypomnieć sobie chwile, gdy w poszukiwaniu garnka, pokrywki czy miski, co ukryło się w samum końcu szafki i wyciągnięcie związane jest z przerzuceniem wielu innych przyrządów.

Kliknij, aby powiększyć.

Kliknij, aby powiększyć.

Le Mans – stylowe pokonywanie zakrętów

Niesamowita wygoda. Le Mans jest rozwiązaniem do szafki narożnej, które łączy w sobie wysoki stopień wykorzystania przestrzeni z prostym, ale bardzo innowacyjnym sposobem wysuwania półek na zewnątrz.  Nic dziwnego, ponieważ każdą z półek możemy całkowicie wysunąć  z szafki. Teraz możesz widzieć całą zawartość szafki i łatwo dotrzeć do każdego elementu, którego potrzebujesz.

Kliknij, aby powiększyć.

Kliknij, aby powiększyć.

Kształt półek został tak zoptymalizowany, by połączyć łatwość ruchu z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni magazynowej. Opływowe asymetryczne krzywe pozwalają porównać półkę do znanego toru we Francji – stąd nazwa Le Mans. Dopuszczalne obciążenie w systemie Le Mans II zostało zwiększone o kolejne 5 kg! Na każdej z półek możemy teraz umieścić ciężar 25 kg. Do pełnego wysunięcia półki wystarczy kąt otwarcia drzwi 85 stopni. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.peka.pl ,

gdzie można m.in. odbyć wirtualny spacer po kuchni wyposażonej

w innowacyjne rozwiązania producenta.

No Comments Yet.

Leave a comment