Szafka górna na naczynia

Szafka górna na szklanki i naczynia

z frontem unoszonym nad korpus

Szklanki i naczynia umieszczone w szafce górnej z podnośnikiem AVENTOS są łatwo dostępne i wygodnie przechowywane. W przypadku frontu nad korpusem jednoczęściowy front unosi się równolegle do korpusu oferując swobodny wgląd do wnętrza szafki. Ten podnośnik można zastosować również w szafkach wnękowych, nad którymi znajdują się inne fronty.

cabsel15Swoboda obsługi

W przypadku AVENTOS do frontu nad korpusem, front unosi się równolegle do korpusu i tym samym całkowicie znika z obszaru pracy. Dzięki temu żadne drzwi nie stanowią przeszkody, a zawartość szafki jest łatwo dostępna. Gdy szafka znajduje się w pobliżu zmywarki, świeżo umyte szklanki można szybko umieścić we właściwym miejscu.

wallcabinet_tableware_aventos-hlMożliwość dopasowania na wysokość i szerokość

Szafka górna z podnośnikiem do frontu nad korpusem może być realizowana w różnych szerokościach i wysokościach i oferuje tym samym różnorodne możliwości projektowania. Możliwe są wysokości korpusu od 350 mm do 580 mm i szerokości do 1800 mm. Ten podnośnik można zastosować także w korpusach z listwą ozdobną górną.

cabsel17Wysoki komfort ruchu

Również ciężkie lub szerokie fronty można delikatnie otwierać i poruszać. Dzięki BLUMOTION front zamyka się zawsze delikatnie i cicho. Wszystkie podnośniki AVENTOS można wyposażyć w elektryczne wspomaganie ruchu SERVO-DRIVE. W rezultacie fronty otwierają się samoczynnie po naciśnięciu ich powierzchni i zamykają się po naciśnięcia łatwo dostępnego włącznika.

Informacje i zdjęcia pobrane ze strony: blum

No Comments Yet.

Leave a comment