Szafka górna na naczynia do frontu uchylnego

Przestronna szafka górna na szklanki i naczynia, nad którą wymagana jest tylko niewielka, wolna przestrzeń

W szafce górnej z podnośnikiem AVENTOS szklanki i naczynia są optymalnie przechowywane. Podczas otwierania front usuwa się z obszaru pracy oferując nieograniczony dostęp do zawartości szafki.

cabsel18Wszystko w zasięgu wzroku

W przypadku podnośnika AVENTOS do frontu uchylnego, front otwiera się do góry i tym samym całkowicie znika z obszaru pracy. Zawartość szafki jest dobrze widoczna i łatwo dostępna. Gdy szafka znajduje się w pobliżu zmywarki, świeżo umyte szklanki można szybko umieścić we właściwym miejscu.

Możliwość dopasowania na wysokość i szerokość wallcabinet_crockery_aventos-hks

Szafka górna z frontem uchylnym pozwala urzeczywistnić różnorodne pomysły wzornicze, ponieważ można ją zrealizować w różnych szerokościach i wysokościach. Możliwe są wysokości korpusu do 600 mm i szerokości do 1800 mm. Ten podnośnik jest odpowiedni również do korpusów z listwą ozdobną górną.

 

cabsel20Wysoki komfort ruchu

Również ciężkie lub szerokie fronty można delikatnie otwierać i poruszać. Front zatrzymuje się na każdej wysokości, dzięki czemu uchwyt jest zawsze w zasięgu ręki.  Dzięki BLUMOTION front zamyka się zawsze delikatnie i cicho. Wszystkie podnośniki AVENTOS można wyposażyć w elektryczne wspomaganie ruchu SERVO-DRIVE. W rezultacie fronty otwierają się samoczynnie po naciśnięciu ich powierzchni i zamykają się po naciśnięciu łatwo dostępnego włącznika.

Wszystkie informacje oraz zdjęcia zostały pobrane ze strony producenta: www.blum.pl

No Comments Yet.

Leave a comment